امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44576
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، جان کری وزیر خارجه آمریکا دقایقی پیش در نشست خبری مشترک با لوران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، جان کری وزیر خارجه آمریکا دقایقی پیش در نشست خبری مشترک با لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه در پاریس تصریح کرد: دولت آمریکا با موضع گیری فرانسه مبنی بر لزوم مجازات نظام بشار اسد موافق است.

وزیر خارجه آمریکا در ادامه خاطر نشان کرد: نظام بشار اسد جنایت هولناکی را علیه غیر نظامی‌ها و کودکان در شهر الغوطه دمشق مرتکب شده است.

جان کری در ادامه اظهار داشت: افکار عمومی به طور ویژه‌ای عکس العمل ما در قبال نظام سوریه را زیر نظر دارد و عدم واکنش ما نسبت به این اقدام نظام سوریه، ایران و حزب الله را برای آزمایش واکنش ما تشویق خواهد کرد.

وزیر خارجه آمریکا همچنین عنوان کرد: ما بر این عقیده هستیم که راه حل نهایی مساله سوریه از طریق سیاسی امکان پذیر است.

وزیر خارجه آمریکا در ادامه افزود: ما در تلاشیم تا با حمله نظامی محدود به سوریه قدرت بشار اسد برای استفاده از سلاح شیمیایی را بکاهیم.

جان کری همچنین خاطر نشان کرد: اوباما رئیس جمهور آمریکا هنوز تصمیم قطعی و نهایی در رابطه با حمله نظامی به سوریه نگرفته است.
وزیر خارجه آمریکا در ادامه افزود: اوباما رئیس جمهور آمریکا هنوز تصمیمی پیرامون منتظر ماندن برای گزارش ناظران بین‌المللی در رابطه با سوریه اتخاذ نکرده و همه گزینه‌ها در قبال سوریه روی میز است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار