امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44577
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۳
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی شنبه شب بار دیگر دولت جدید ایران را به فریبکاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی شنبه شب بار دیگر دولت جدید ایران را به فریبکاری متهم کرد و گفت جامعه جهانی باید فشارها بر ایران را افزایش دهد.

وی در بخشی از بیانیه خود آورده است: جامعه بین‌الملل نباید فریب بخورد. باید از ایران به جای حرف، عمل طلب کرد. باید فشارها افزایش یابد.

نتانیاهو افزود: جامعه بین‌الملل باید فشارها بر ایران را افزایش دهد تا غنی‌سازی را متوقف کند، مواد (اورانیوم غنی‌شده) را خارج کند، تاسیسات قم (فردو) را تعطیل کند و ساخت رآکتور پلوتونیوم را متوقف کند.

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی که پیشتر هم رئیس‌جمهور جدید ایران را «گرگی در لباس میش» توصیف کرده بود، در واکنش به پیام‌های تبریکی که این هفته به مناسبت سال نوی یهودی به رئیس‌جمهور و وزیر خارجه ایران منتسب شد، گفته است این پیام‌ها وی را تحت تأثیر قرار نداده است. نتانیاهو ادعا کرده است که این پیام‌ها با هدف انحراف توجهات از تداوم غنی‌سازی صادر شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها