امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44620
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 55
زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله ...

زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله احتمالی آمریکا به سوریه گفت: سوریه خط مقدم جبهه مبارزه با رژیم صهیونیستی است و به عنوان یک پشتوانه قوی برای حزب‌الله و ملت فلسطین در منطقه عمل می‌کند.
وی به نقش سوریه در اتحادیه عرب اشاره کرد و افزود: سوریه تنها حکومتی از حکومت‌های عرب است که این قدرت را دارد تا در اتحادیه عرب در برابر تمامیت‌خواهی عربستان سعودی و قطر ایستادگی کرده و وحدت عربی را در اتحادیه عرب به چالش بکشاند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم بسیاری از کشورها از ‌جمله آمریکا با جنگ‌افروزی‌های اوباما مخالفتد، خاطرنشان کرد: اوباما به دنبال نابودی سوریه در رأس هرم مقاومت است تا از سویی حزب‌الله و فلسطین را ضعیف کند و از سوی دیگر با شکست سوریه، ایران را تضعیف نمایند.
طبیب‌زاده در ادامه به صحبت‌های جک استرو مبنی بر اینکه "ما میوه جنگ آمریکا با عراق را در سعدآباد چیدیم" اشاره کرد و افزود: یکی از اهداف حمله آمریکا به سوریه تهدید ایران و اولتیماتوم به دولت آقای روحانی است که ایران باید از اهداف خود در سیاست‌های هسته‌ای کوتاه آمده و در برابر خواسته‌های دولت آمریکا سر تعظیم فرود آورد.
وی در ادامه با بیان اینکه برخی افراد متزلزل در جامعه از تهدید آمریکا ترسیده‌اند، اظهار داشت: متأسفانه متعاقب تهدید آمریکا در منطقه برخی افراد متزلزل که البته هیچگونه مسئولیتی در قابل سیاست خارجی و هسته‌ای ندارند، از مواضع جمهوری اسلامی عقب‌نشینی کرده و خود را تسلیم تهدیدهای غرب نمودند.
نماینده مردم تهران در مجلس در پایان به ضعف نیروهای آمریکایی در جنگ‌های فرسایشی زمینی در عراق و افغانستان اشاره کرد و گفت:‌ اگر آمریکا بخواهد با نیروهای پیاده نظام و در جنگ فرسایشی دراز مدت به سوریه حمله کند حتماً فلج شده و با شکست روبرو خواهد شد و این شکست به ضرر منافع دوستان آمریکا در منطقه نیز خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار