امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44622
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 68
حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر نماینده سابق مردم اصفهان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر نماینده سابق مردم اصفهان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه سوریه خط مقدم مقاومت است، گفت: حمایت ملت ایران از سوریه بر اساس منافع ملی و وظیفه دینی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه حمله آمریکا به سوریه، شیعه و سنی را متحدتر از گذشته خواهد کرد، تصریح کرد: جریان تکفیری که مزدوران آمریکا هستند، هیچ سنخیتی با اسلام ندارند و آمریکا نیز با حمایت از تکفیری‌ها به دنبال هجمه به جهان اسلام و خدشه وارد کردن به وحدت شیعه و سنی است.

رهبر با بیان اینکه سیاست‌جمهوری اسلامی ایران درباره سوریه توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی تعیین می‌شود، گفت: با توجه به اینکه رئیس‌جمهور و وزیر خارجه نیز مواضعی هماهنگ با مقام معظم رهبری درباره سوریه دارند، بهتر است برخی‌ها که سابقا مواضع اشتباهی داشتند، درباره سوریه سنجیده سخن بگویند.

وی گفت: خوشبختانه اظهارات منسب به یکی از مسئولین کشور درباره سوریه تکذیب شد و ما نیز جعلی بودن این سخنان را باور داریم منتهی انتظار می‌رود افراد طوری سخن بگویند که موجب سؤاستفاده دشمن نشود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار