امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44627
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، عباس نکویی شامگاه شنبه در جمع هنرمندان و پیشکسوتان عرصه میراث فرهنگی، صنایع دستی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، عباس نکویی شامگاه شنبه در جمع هنرمندان و پیشکسوتان عرصه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه یکی از مطرح‌ترین انجمن‌ها انجمن موزه‌داران است، اظهار کرد: انجمن موزه‌داران اصفهان با رسالت خدمت‌‌رسانی به مردم هنردوست،حفظ و حراست و مرمت از بناهای تاریخی، توسعه و گردشگری و گسترش آن توسط بخش خصوصی را بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را در راستای فرهنگ عمومی گذاشته و راهکارهایی را با نهادهای فرهنگی دولتی و خصوصی میراث فرهنگی دنبال می‌کنیم، افزود: 50 دوره کلاس بازآموزی،باستان‌شناسی، اصفهان‌شناسی، مرمت و نیز برگزاری همایش روز موزه هفته میراث، روز جهانگردی و روز صنایع دستی برگزار کرده‌ایم.

مدیر عامل انجمن موزه‌داران اصفهان با اشاره به بازدید یک هزار و 600 نفر از هنرمندان اصفهانی از اماکن تاریخی و نیز معرفی مراکز تفریحی توسط رسانه‌ها و مطبوعات تصریح کرد: انجمن موزه‌داران اصفهان در راستای آگاهی‌بخشی به هنردوستان اصفهان و نیز همکاری و تعامل با  هنرمندان و موزه‌داران ملی شد.

وی با بیان اینکه انجمن موزه‌داران در سراسر کشور 3 هزار عضو دارد، ادامه داد: سپس مجوز نشریه اخذ و معرفی هنرمندان، موزه‌داران و آثار مختلف کشوری گرفته و معرفی و به منظور ارج نهادن به مقامات موزه‌داران با هدف گسترش و توسعه فعالیت توسط این نشریه انجام می‌شود.‌
انتهای پیام/63012/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها