امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44639
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 185
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک منبع عربی آگاه به هفته نامه المنار چاپ فلسطین گفت: عناصر جوخه های ترور در یکی از کشورهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک منبع عربی آگاه به هفته نامه المنار چاپ فلسطین گفت: عناصر جوخه های ترور در یکی از کشورهای همسایه سوریه گردهم آمده اند تا همزمان با آغاز حمله نظامی احتمالی به ملت سوریه، برای اجرای ماموریتی محرمانه وارد این کشور شوند.

این منبع افزود: این جوخه ها متشکل از اعضای دستگاههای اطلاعاتی و جاسوسی برخی کشورهای منطقه و خارج از آن هستند که از چندماه پیش برای ترور و ربودن نخبگان و دانشمندان و متخصصان سوری در مناطق مختلف تشکیل شده اند؛ همانطور که در جریان اشغالگری آمریکا در عراق روی داد به گونه ای که جوخه های ترور بیش از شش هزار نفر از دانشمندان و استادان دانشگاه و متخصصان عراقی را ترور کردند.

این منبع فاش کرد: این جوخه ها تحت حمایت اعضای باندهای تروریستی در داخل سوریه هستند و با دستگاههای امنیتی اسرائیل، آمریکا و انگلیس در ارتباط هسند و ماموریت پلید خود را براساس اطلاعاتی انجام خواهند داد که ترکیه و برخی کشورهای دیگر به دستگاههای امنیتی آمریکا و اسرائیل داده اند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها