امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44649
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 60
مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به دولتمردان ...

مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به دولتمردان توصیه کرد که در اظهارنظرها عجله نکرده و درباره شرایط فعلی کشور بیشتر مطالعه کنند.

وی اضافه کرد: افرادی که اکنون به عنوان وزیر یا معاونان وزرا فعال هستند یا اصلا سابقه وزارت نداشته و یا مدت زیادی از وزارتخانه‌ها دور بودند، به همین دلیل تحریم‌ها و شرایط فعلی را به درستی نمی‌شناسند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس از وزرای اقتصادی دولت خواست تا مطالعه بیشتری بر تحریم‌ها کنند و در همین زمینه گفت: جمع‌آوری اطلاعات بیشتر درباره واقعیت‌های امروز باعث می‌شود تا اظهارنظر مقامات مسئول تنشی در بازار ایجاد نکند.

میرکاظمی با بیان اینکه بازار امروز کشور نیاز به ثبات و آرامش دارد، خاطرنشان کرد: مقامات باید به گونه‌ای اظهار نظر کنند که این بازار دچار مشکل نشود.

وی با بیان اینکه شرایط تحریم‌ها شوخی نیست، اظهار داشت: در ابتدا باید شرایط تحریم را شناخت و در گام بعدی راهکارهای مقابله با آن را اندیشید.

این نماینده مردم در خانه ملت رعایت چارچوب‌های اقتصاد مقاومتی را از جمله راهکارها عنوان کرد و افزود: مقامات دولتی باید به اقتصاد مقاومتی اعتقاد پیدا کرده و آن را دنبال کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار