امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44674
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 190
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، سرتاج عزیز مشاور ارشد نخست‌وزیر پاکستان در امور بین‌الملل درباره طرح ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، سرتاج عزیز مشاور ارشد نخست‌وزیر پاکستان در امور بین‌الملل درباره طرح آمریکا برای حمله احتمالی به سوریه گفت: پاکستان مخالف سرسخت هرنوع اقدام نظامی و مداخله خارجی در سوریه است.

وی با اشاره به اینکه هیچ مدرکی دال بر استفاده دولت سوریه از سلاح شیمیایی وجود ندارد، تصریح کرد: هر نوع اقدام بر ضد سوریه قبل از تکمیل شدن گزارش سازمان ملل محکوم است.

نخست‌وزیر پاکستان که در جمع خبرنگاران در اسلام‌آباد صحبت می‌کرد، تصریح کرد: دولت اسلام‌آباد خواهان آن است که مسئله سوریه توسط مردم این کشور و به صورت دموکراتیک حل شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در ملاقات با دبیر کل سازمان ملل متحد موضوع توقف حمله پهپادهای آمریکایی به مناطق قبایلی پاکستان را مطرح کردم و ایشان متعهد شدند اعتراض پاکستان نسبت به ادامه این حملات طبق قوانین بین‌المللی پیگیری شود.

سرتاج عزیز همچنین با هشدار درباره پیامدهای بروز جنگ داخلی در افغانستان پس از سال 2014، تصریح کرد که اسلام‌آباد تمام تلاش خود را برای تسهیل روند صلح در افغانستان به کار خواهد بست.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها