امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44675
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 44
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، نافع علی نافع، معاون رئیس جمهور سودان با انتقاد از نهادهای غربی فعال در سودان تاکید کرد که این ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، نافع علی نافع، معاون رئیس جمهور سودان با انتقاد از نهادهای غربی فعال در سودان تاکید کرد که این نهادهای به ظاهر بشردوستانه بیشتر از اینکه به خاطر اهدافی که برای آن به سودان آمده اند کار کنند به فعالیت های سیاسی مشغول هستند.

نافع به روزنامه خارطوم گفت: نهادهای غربی پول هایی را به اسم افراد نیازمند جمع آوری می کنند اما آن را بین اعضای خود تقسیم کرده و جز اندکی به دست نیازمندان نمی رسانند.

این مقام سودانی افزود: نهادهای خودجوش کمک رسان از کشورهای عربی و اسلامی باید از دادن مالیات معاف شوند تا بتوانند به کار خود در سودان به نحو احسن عمل کنند و دولت و ملت سودان از این نهادهای اسلامی به جای نهادهای غربی حمایت می کنند.

نافع افزود: دولت سودان نمی خواهد نهادهای غربی به شرکت هایی سرمایه گذار در سودان مبدل شوند در حالی که شهروندان کشورهای عربی و اسلامی حاضر هستند به صورت داوطلبانه برای کمک به افراد نیازمند در مناطق محروم سودان وارد این کشور شوند.
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها