امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44688
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبگزاری فارس، طی حکمی از سوی هاشم میرزاخانی دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران،محمد علی فارسی، احسان رجبی و مهدی جعفری به ...

به گزارش خبگزاری فارس، طی حکمی از سوی هاشم میرزاخانی دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران،محمد علی فارسی، احسان رجبی و مهدی جعفری به عنوان اعضای هیئت انتخاب مسابقه ملی در بخش مستند  کار انتخاب آثار جشنواره را عهده دار شدند.

در حکم ابلاغ شده از سوی میرزاخانی آمده است: نظر به تخصص، تجربه و تعهد جنابعالی از شما به عنوان یکی از اعضای هیئت انتخاب  بخش مستند مسابقه سینمای ایران در "سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران" دعوت به عمل می‌آید. امید است با حضور ارزشمند جنابعالی و تجارب مفیدی که در این زمینه دارید، شاهد انتخاب آثار ارزشمند در زمینه کیفی و محتوا در این بخش از جشنواره  باشیم.

براساس این گزارش، در بخش بخش مستند مسابقه ایران جشنواره فیلم کوتاه آثار از میان 587 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره انتخاب خواهند شد.

سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از 22 تا  28مهرماه توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی در تهران برگزار خواهد شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها