امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44717
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 62
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: سازمان حج و زیارت به مناسبت هفته حج و بر اساس قولی که حجت‌الاسلام قاضی عسگر سرپرست حجاج ایرانی به ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: سازمان حج و زیارت به مناسبت هفته حج و بر اساس قولی که حجت‌الاسلام قاضی عسگر سرپرست حجاج ایرانی به زائران داده بود، مبلغ 900 هزار تومان از مابه‌التفاوت هزینه حج امسال را که از محل صرفه جویی‌ها انجام شده است تا پایان این هفته به حساب زائران حج تمتع واریز می‌کند.

وی ادامه داد: در جلسه‌ای که امروز با نماینده بانک ملی ایران داریم در خصوص مابقی مابه‌التفاوتی که از سوی بانک ملی ایران باید پرداخت شود نیز به تفاهم می‌رسیم و امیدواریم مبلغ آن نیز تا پایان هفته به اطلاع زائران تمتع امسال برسد.

زائران حج امسال در هنگام ثبت نام مبلغی را برای اعزام واریز کردند که با حرف و حدیث‌های زیادی همراه بود و سرپرست حجاج ایرانی در روز معارفه رئیس جدید سازمان حج و زیارت به زائران وعده داد که بخشی از مابه‌التفاوت‌ هزینه‌ها به حساب زائران بازپرداخت می‌شود که امروز رئیس سازمان حج و زیارت به این وعده عمل کرد و دستور واریز 900 هزار تومان به حساب زائران را صادر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها