امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44718
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 107
علی فرهادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: پس از وصول گزارشی مبنی بر آتش‌سوزی در این منطقه بلافاصله مأموران سرمحیط بانی طارم ...

علی فرهادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: پس از وصول گزارشی مبنی بر آتش‌سوزی در این منطقه بلافاصله مأموران سرمحیط بانی طارم سفلی به منطقه اعزام شدند و شروع به مهار آتش کردند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین افزود: در این آتش‌سوزی که هشت ساعت به طول انجامید 10 هکتار جنگل از گونه شیرخشت و درختچه‌ای و 20 هکتار مرتع با پوشش گیاهی طعمه حریق شد و از بین رفت.

وی تصریح کرد: در مهار این آتش‌سوزی چند نفر از نیروهای منابع طبیعی طارم سفلی و همیاران محیط زیست مأموران سرمحیط‌بانی طارم سفلی را یاری رساندند.

فرهادی ضمن هشدار در خصوص احتمال وقوع آتش‌سوزی در مراتع استان با توجه به گرمای هوا از تمامی شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده آتش‌سوزی در اسرع وقت مراتب را به سرمحیط بانی‌ها، ادارات شهرستان و یا اداره کل حفاظت محیط زیست استان اطلاع دهند.

وی در خصوص علت آتش‌سوزی در این منطقه گفت: موضوع در حال حاضر در دست بررسی بوده و هنوز علت اصلی این حادثه به طور دقیق مشخص نشده است.
انتهای پیام/2667/ز20
برچسب ها:
آخرین اخبار