امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44735
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه اسرائیلی «جروزالم‌پست»، اتحادیه اروپا فردا گروهی را به اسرائیل اعزام می‌کند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه اسرائیلی «جروزالم‌پست»، اتحادیه اروپا فردا گروهی را به اسرائیل اعزام می‌کند تا درباره آینده شهرک‌سازی در این منطقه رایزنی کند.

این سفر در پی درخواست «جان کری» وزیر خارجه آمریکا از وزرای خارجه اروپا در این مورد صورت می‌گیرد. تا راهکاری علیه شهرک‌سازی اسرائیل در کرانه باختری و قدس شرقی بیابند. 

اتحادیه اروپا در جولای نیز برای مقابله با اسرائیل در این زمینه محدودیت‌هایی را در مراوده با این رژیم برقرار کرد.چرا که این اتحادیه ادامه شهرک‌سازی اسرائیلی‌ها را اقداماتی مخرب در پیشبرد روند صلح می‌داند.

«لوران فابیوس» وزیر خارجه فرانسه نیز در سفر چندی پیش به سرزمین اشغالی با انتقاد از ادامه شهرک‌سازی‌های اسرائیل آن را غیرقانونی دانسته بود.

شهرک‌سازی در اراضی فراتر از محدوده موسوم به «حریم سبز» در عرف بین‌الملل نیز غیرقانونی است و این مناطق در مجامع عمومی با عنوان «اراضی اشغالی» شناخته می‌شوند. 
 انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها