امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44752
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 32
 به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، رضا تقی‌پور در حاشیه دومین جلسه شورای چهارم شهر تهران که برای انتخاب شهردار در حال برگزاری است در جمع خبرنگاران اظهار ...

 به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، رضا تقی‌پور در حاشیه دومین جلسه شورای چهارم شهر تهران که برای انتخاب شهردار در حال برگزاری است در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از برگزاری جلسه هیئت رئیسه شورا قرعه‌کشی انجام داد تا دو نامزد تصدی شهرداری تهران برنامه‌های خود را در دو نوبت ارائه دهند.

وی ادامه داد: محسن هاشمی و محمد‌باقر قالیباف به عنوان گزینه‌های نهایی شهرداری تهران مطرح شده‌اند و در مرحله اول قالیباف برنامه‌های خود را در 10 محور ارائه داد و هم اکنون نیز نوبت به محسن هاشمی برای ارائه برنامه‌های خود رسیده است.

تقی‌پور بیان داشت: قالیباف برمبنای یک نگاه راهبردی و چشم‌انداز و در چارچوب اسناد بالادستی و افق 1404 برنامه‌های خود را برای کلانشهر تهران ارائه داد.

وی گفت: قالیباف کلانشهر تهران را یکی از 27 کلانشهر دنیا دانست که باید در ابعاد مختلف پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته باشد.

سخنگوی شورای شهر تهران افزود: بعد از ارائه برنامه محسن هاشمی در خصوص انتخاب شهردار تهران رأی‌گیری می‌شود.

تقی‌پور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا نگاه سیاسی در انتخاب شهردار مؤثر است گفت: مواردی که در جلسات شورا می‌گذرد باید توسط بنده ارائه شود و این سؤالی که مطرح شد؛ به نظر می‌رسد که نگاه سیاسی در انتخاب شهردار وجود داشته باشد.

وی گفت: تعدد آراء و سلایق مختلف، پویایی، بالندگی و تداوم حرکت روبه پیشرفت را تضمین می‌کند ولی نباید منافع گروهی برای قشری از جامعه لحاظ شود.

وی گفت: در مراحل مختلف محسن هاشمی و محمد‌باقر قالیباف گزارشات خود را در خصوص شهرداری تهران ارائه داده‌اند.

تقی‌پور افزود: شهر موجود زنده‌ای است و بر مبنای توسعه اجتماعی شهر باید اقدام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها