امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44754
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی فضلی پیش از ظهر امروز در نشستی با رؤسای اتاق‌های بازرگانی، ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی فضلی پیش از ظهر امروز در نشستی با رؤسای اتاق‌های بازرگانی، استان‌ها اظهار داشت: بر اساس نظر مقام معظم رهبری در اولویت‌های کشور و همچنین نامگذاری سال‌‌های گذشته و سال جاری و نامگذاری دهه پیشرفت و عدالت با توجه به نیت دشمنان که فکر می‌کنند ابزار اقتصادی و تحریم می‌‌تواند ابزار مناسبی برای فشار باشد و با توجه به نظر مردم و اولویت‌های ما اقتضا می‌کند تا حوزه اقتصاد، تولید و خدمات بیشتر متمرکز شویم تا بتوانیم گشایشی در این زمینه ایجاد کنیم تا آنچه در شان ملت ایران است را به آن برسیم.
 
وی افزود: رشد اقتصادی کشور متناسب با منابع نبوده، رقم پایین و سیر قابل قبولی نداشته است لذا می‌توان با برنامه‌ریزی مناسب به اهداف برنامه و حتی بالاتر از آن نیز رسید.

وزیر کشور گفت: اتاق بازرگانی می‌تواند حلقه واسط بین فعالان اقتصادی و دولت باشد و اگر همت و اراده مضاعفی در این زمینه باشد تمام علائم و داشته‌ها نشان می‌دهد ما می‌توانیم به نقطه مطلوب برسیم، لذا اگر بخواهیم می‌توانیم برسیم چرا که پیش از این خیلی شعارها داده شده است،اما من معتقدم اگر بخواهیم می‌توانیم برسیم.

رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه موضوع اقتصاد از اولویت‌های ما است،گفت: این جلسه مقدمه‌ای است برای جلسات بیشتر تا بتوانیم برنامه توسعه اقتصادی کشور را دنبال کنیم.
انتهای پیام/
 
09192106299
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها