امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44801
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «راشاتودی»، «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در موضع‌گیری درباره تحولات سوریه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «راشاتودی»، «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در موضع‌گیری درباره تحولات سوریه گفت که کشورش همراستا با فرانسه منتظر گزارش ناظران سازمان ملل متحد در سوریه خواهد ماند و سپس دربارهاقدام نظامی در سوریه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

مرکل همچنین از موضع‌گیری اتحادیه اروپا در زمینه پاسخ به حملات شیمیایی در سوریه حمایت کرد و در این مورد به اظهارات «گیدو وستروله» وزیر خارجه درباره انتظار تا اعلام نتیجه گزارش ناظران اشاره کرد.

«فرانسوا اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه می‌گوید گزارش بازرسان سازمان ملل در مورد حادثه «غوطه» شرقی، آخر هفته منتشر می‌شود. به گفته وی کنگره آمریکا پنج‌شنبه یا جمعه در مورد اقدام نظامی علیه سوریه تصمیم‌گیری می‌کند. قرار است گزارش کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل هم در همان ایام منتشر شود. رئیس‌جمهور فرانسه روز شنبه همچنین اعلام کرد احتمالا با انتشار این گزارش، آخر هفته در مورد اقدام نظامی علیه سوریه تصمیم‌گیری می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها