امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44806
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ساز مستقل و غیر متعارف احتمال همکاری خود به عنوان کارگردان با این پروژه افشاگرانه و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ساز مستقل و غیر متعارف احتمال همکاری خود به عنوان کارگردان با این پروژه افشاگرانه و ضد فساد را رد کرد.

رد شایعات مربوط به کارگردانی پنجمین قسمت مجموعه اکشن دلهره آور «هویت بورن» توسط گرینگراس در حالی است که مت دیمون چند روز قبل گفت تهیه کنندگان فیلم در حال مذاکره با او هستند تا وی دوباره در قسمت تازه ای‌از آن، در نقش جیسن بورن بازی کند.

در همین گفت‌وگو بود که دیمون تاکید کرد به شرطی حاضر به حضور در قسمت جدیدی از «هویت بورن» است که پل گرینگراس امر کارگردانی آن را به عهده بگیرد.

اما گرینگراس بازگشت خود به این مجموعه فیلم را قاطعانه رد کرده و می‌گوید ایده همکاری‌اش با آن، تصور و تخیل ذهنی همان کسانی است که درباره آن صحبت می‌کنند.
به نوشته نشر امپایر، این فیلم ساز در گفت و گوی تازه‌اش با سردبیر این مجله سینمایی اعلام کرده امیدوار است این گفت‌وگو نقطه پایانی بر بحث‌های مربوط به شایعه همکاری‌اش با قسمت پنجم مجموعه فیلم «هویت بورن» باشد.

وی در گفت‌وگو با مجله امپایر در پاسخ به این سوال که این شایعات از کجا می‌آید، گفت: «خودم هم نمی‌دانم و نمی‌دانم چرا این صحبت‌ها می‌شود. برای من که اصلاً جالب نیست. این شایعه حتی ارزش یک بحث جدی را هم ندارد. امیدوارم در آینده چنین شایعاتی را نه شما بشنوید و ز من.»

با این حال،گرینگراس اعلام کرد فیلم‌های «بورن» را دوست دارد و از کارگردانی دو قسمت آن لذت بیسار زیادی برده است.
وی در سالهای 2004 و 2007 دو قسمت دوم و سوم این مجموعه فیلم را با نام‌های« برتری بورن» و «اولتیماتوم بورن» با بازی مت دیمون کارگردانی کرد.

سه قسمت اول تا سوم این مجموعه فیلم براساس قصه کتاب سه جلدی پر خواننده و موفق رابرت لودلوم ساخته شدند. از آنجا که این نویسنده تعداد کتاب بیشتری در ارتباط با کاراکتر جیسن بورن ننوشت، فیلم‌نامه قسمت چهارم فیلم به صورت اریژینال نوشته شد و با حذف کاراکار جیسن بورن، یک کاراکتر تازه به صورت شخصیت محوری قصه آن درآمد.

این کاراکتر تازه آرون کراس نام دارد که نقش آن توسط جرمی رنر بازی شد. چهارمین قسمت این مجموعه فیلم با نام« میراث بورن» به روی پرده سینماها رفت و تونی گیلروی کارگردان آن بود.

تهیه کنندگان فیلم در کمپانی یونیور سال در تدارک قسمت پنجمن آن با بازی جرمی رنر هستند و شنیده می‌شود که قرار است کاراکتر جیسن بورن دوباره به ماجراهای آن اضافه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها