امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44811
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «گاه دلتنگی» اثر موسیقایی بی کلام از محسن غلامی است. در بخش نخست از این اثر که شامل دو بخش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «گاه دلتنگی» اثر موسیقایی بی کلام از محسن غلامی است. در بخش نخست از این اثر که شامل دو بخش شنیداری است؛ همنوازی مازیار منصوری نوازنده کمانچه و فردین لاهورپور نوازنده نی، ارکستر سازهای ایرانی با نوازندگانی چون یعقوب نوروزی نوازنده عود، محسن غلامی و آرمین خامه‌ور نوازنده  سنتور، میلاد ولی‌زاده نوازنده ضرب، فاطمه حسن نیا نوازنده تارباس، تارا رودگریان و علیرضا احمدی نوازنده تار را همراهی می‌کنند.

در بخش دوم قطعات دونوازی سنتور و ضرب محسن غلامی، احمد مستنبط، آرمین خامه ور و میلادولی زاده را شامل می‌شود.

«گاه دلتنگی» برگرفته از نغمات دستگاه‌های شور، نوا ، آواز دشتی و ابوعطا و بیات ترک است.

مدیر عامل شرکت راوی آذرکیمیا می‌گوید: محسن غلامی از این پس آثارش را ازطریق سایت و وبلاگ شخصی خود به فروش میرساند چرا که تابحال مراکز پخش به تعهد و رسالت ذاتی خود عمل نکرده اند و بعد از چند ماه آلبوم‌ها را با وضعیتی نامناسب پس می‌دهند وباعث ضررو زیان بیشتر می‌شوند.

مهدوی در ادامه خاطرنشان می‌کند: متاسفانه پخش‌های آلبوم‌های موسیقی تمامی هوش و حواسشان بسمت کارهای پر تیراژ و چهره‌های معروف منعطف شده است و می‌بایست بسمت فروش الکترونیکی در سایت‌های فروش اینترنتی و یا دانلودهای قانونی مثل بییپ تونز تجربه‌ای نو را محک زد.

«گاه دلتنگی» باطرح و گرافیگ علیرضا مهیجی و ضبط علیرضا جواهری و جهان بین از سوی موسسه راوی آذرکیمیا منتشر شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها