امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44814
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی صادقی مدیر مسوول گروه انتشاراتی بامداد کتاب و ورزش در این باره عنوان کرد: در طرح «کتاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی صادقی مدیر مسوول گروه انتشاراتی بامداد کتاب و ورزش در این باره عنوان کرد: در طرح «کتاب مهر بامداد» که از 20 شهریور آغاز می‌شود و تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت، آثار مکتوب این گروه انتشاراتی با تخفیف ویژه 20 تا 40 درصد عرضه می‌شوند.

وی ادامه داد: در این طرح 15 عنوان از کتاب‌های دانشگاهی نظیر «قدرت و اخلاق در مربیگری»، «مدیریت منابع انسانی در سازمان‌های ورزشی»، «راهنمای پیروزی ورزشکاران استقامتی» و «فراتر از مرزهای تربیت بدنی» و همچنین 23 عنوان از کتاب های عمومی تربیت بدنی نظیر زندگی‌نامه زین‌الدین زیدان با عنوان «زین‌الدین زیدان، پادشاه متواضع»، «ایروبیک استپ»، «جاگلینک، ورزش هماهنگی دست و چشم» و «ورزش، نشاط کودکی» ارایه شده است.

مدیر مسئول انتشارات بامداد کتاب تاکید کرد: این طرح تنها ویژه دانشجویان حوزه تربیت بدنی و ورزش نیست و تمام علاقه‌مندان می‌توانند از مزایای این طرح برای خرید کتاب‌های مورد نیاز خود در زمینه تربیت بدنی و ورزش بهره‌مند شوند.

به گفته صادقی، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح «کتاب مهر بامداد» و دریافت فهرست کتاب‌هایی که در این طرح عرضه می‌شوند، می‌توانند به سایت گروه انتشاراتی بامداد کتاب و ورزش به نشانی www.bamdadketab.ir و همچنین فروشگاه تخصصی آثار تربیت بدنی و ورزشی این گروه واقع در خیابان 12 فروردین مراجعه کنند یا با شماره 66481243 تماس بگیرند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها