امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44822
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 40
مجتبی ثابتی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون ...

مجتبی ثابتی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون اقدامات اخیر سرپرست وزارت علوم اظهار داشت: من به عنوان یک دانشجو به صراحت می‌گویم که توفیقی تا الان تمام کارهایی که نباید در وزارت علوم انجام می‌داد را انجام داده است. بی‌حرمتی به مصوبات قانونی دولت گذشته یکی از همین اقدامات است.

وی افزود: اینکه سرپرستی به معاونین دستور دهد که شما حق اعمال نظر در بسیاری از تصمیمات را ندارید، به معنی دهن‌کجی به ساختار وزارت علوم است.

این دانشجوی دانشگاه تربیت مدرس در ادامه تصریح کرد:‌ اگر در سال 84 وزیر وقت وزارت علوم که آقای زاهدی بود چنین اقدامی را نسبت به مصوبات دوران وزارت توفیقی انجام می‌داد واکنش این افراد چه بود؟

«دانشجویان انتظار دارند که مسئولان دولت تدبیر و امید افراد باصلابت، صبور، فهیم و فکوری باشند و نه اینکه بر اساس تعلقات سیاسی تصمیم بگیرند».

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر این موضوع که جعفر توفیقی یک فرد سیاسی‌کار است، گفت: نمونه سیاسی‌کار بودن توفیقی این است که وی بسیاری از مصوبات قانونی وزارت علوم را ملغی اعلام کرد.

وی ادامه داد:‌ رنگ و بوی توفیقی در فتنه 88 کاملا آشکار شد. وی کسی بود که در مسجد دانشگاه تهران رسما اعلام کرد که نظام جمهوری اسلامی آرای انتخابات 88 را مهندسی کرده است و رسما دولت 24 میلیونی را به دروغ‌گویی تشبیه کرد. حال چگونه ممکن است چنین فردی در دولت (به قول خودشان) راستگویان حضور داشته باشند.

مجتبی ثابتی با اشاره به سوابق توفیقی در نظام جمهوری اسلامی گفت: انتظار ما این است کسانی که هیزم‌بیار فتنه 88 بودند الان در زندان به سر ‌برند. چطور ممکن است کسی که در فتنه 88 به کشور خیانت کرد، الان در مهمترین سمت آموزش عالی ما قرار گیرد؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور باید به این سوال پاسخ دهد که تناسب توفیقی با نظام جمهوری اسلامی چیست. تناسب فردی که انتخابات و اصل نظام را در سال 88 زیر سوال برد با گفتمان حضرت امام(ره) چیست؟
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار