امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44831
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس ‌جمهور سابق در دانشگاه علم و صنعت با حاشیه‌هایی ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس ‌جمهور سابق در دانشگاه علم و صنعت با حاشیه‌هایی همراه بود که ذکر آنها برای برخی خوانندگان خالی از لطف نیست.

*‌  احمدی‌‌نژاد ساعت 9 صبح و با استقبال همکاران سابق خود در دانشگاه علم و صنعت از مقابل منزل مسکونی‌اش در میدان 72 نارمک عازم این دانشگاه شد.

* نکته جالب حضور عده‌ای بود که قصد دادن نامه به احمدی‌نژاد برای حل مشکلات خود را داشتند.

* عده‌ای از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در بدو ورود احمدی‌نژاد به دانشکده معماری ورود وی را خیر مقدم گفته و از رییس جمهور سابق استقبال کردند.

* احمدی‌نژاد پس از سخنرانی در جمع دانشجویان راهی اتاق ریاست دانشکده عمران شد و با اعضای این شورا جلسه‌ای یک ساعته داشت.

* همچنین احمدی‌نژاد سریع به اتاق قدیمی خود در دانشکده عمران علم و صنعت زد و از آن بازدید کرد.

* در هنگام خروج احمدی‌نژاد از دانشگاه علم و صنعت، وی به همراه اعضای ارشد این دانشکده به علت نقص فنی آسانسور در طبقات میانی گیر کردند که با تلاش تعمیرکاران، آسانسور کار طبیعی خود را از سر گرفت.

* احمدی‌نژاد یک کلاس درس با عنوان ایمنی در ترافیک برای دانشجویان دوره ارشد دارد ولی کار تدریس در این کلاس را دکتر توکل بر عهده گرفته و احمدی‌نژاد تدریس خود را از ترم بعد در دانشکده عمران علم و صنعت آغاز می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها