امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44844
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیت‌الله احمد محسنی گرکانی در مراسم تودیع و معارفه معاونین امنیتی و سیاسی ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیت‌الله احمد محسنی گرکانی در مراسم تودیع و معارفه معاونین امنیتی و سیاسی دادستان کل کشور اظهار داشت: قوه قضائیه قوه‌ای مستقل است و اهمیت قوا در آثار و عملیات نیز که از سوی قضات عالی‌رتبه انجام می‌شود دیده می‌شود.

وی امنیت را زیربنای زندگی مردم جامعه دانست و افزود: امنیت در جامعه بخصوص کشور ما ایران که در محاصره دشمنان زیادی قرار دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رئیس دیوان عالی کشور ضمن ابراز گلایه از برخی سخنان بی‌مورد در مورد دیوان عالی گفت: دیوان عالی کشور پرونده‌های ارجاعی را معمولا ظرف مدت 10 روز به سرانجام می‌رساند که این پرونده‌ها یا تایید یا نقض می‌شود اما متاسفانه برخی سخنان بی‌مورد ما را ناراحت می‌کند.

گرکانی همچنین ضمن انتقاد از برخی روزنامه‌ها گفت: در حال حاضر برخی مطبوعات شروع به انتقاد از دولت یازدهم کرده‌اند این یعنی اینکه ما در داخل کشور خودمان را تحقیر می‌کنیم انتقاد چیزی بدی نیست در صورتیکه سازنده باشد.

رئیس دیوان عالی کشور گفت: گلایه ما از خودی‌ها است، کسانیکه مدعی انقلاب و پیروی از رهبری انقلاب هستند.

رئیس دیوان عالی کشور در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر کشور ما از لحاظ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی مشکلات فراوانی دارد به همین جهت باید با همفکری و اتحاد مملکت خود را بسازیم نه اینکه آن را بسوزانیم.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات قاضی سراج گفت: همه ما قاضی سراج و بختیاری را می‌شناسیم و می‌دانیم که این دو شخصیت چه اندازه متواضع و پر خدمت بودند.

محسنی گرکانی تأکید کرد: امیدوارم با توجه به سوابق درخشان این دو شخصیت این دو عزیز در ادامه راه توفقیقات بیشتری را در مسیر سازندگی کشور داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها