امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44853
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 118
«قیس عبدالکریم ابو لیلی» معاون دبیرکل جبهه دموکراتیک برای آزاد سازی فلسطین، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ...

«قیس عبدالکریم ابو لیلی» معاون دبیرکل جبهه دموکراتیک برای آزاد سازی فلسطین، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله، همه آحاد ملت فلسطین را به دفاع از قدس شریف و مسجد الاقصی در رویارویی با اقدامات کابینه صهیونیستی و گروه‌های صهیونیستی تندرو دعوت کرد، و افزود: کابینه اشغالگران از بحران‌های جاری در منطقه برای تحمیل طرح‌های یهودی سازی در مسجد الاقصی سوء استفاده می‌کند.

وی با تقدیر از عملکرد تحصن کنندگان در داخل مسجد الاقصی که جلوی ارتش صهیونیستی و گروه‌های تندرو ایستادگی کردند، رفتار‌های ددمنشانه نیروهای صهیونیستی علیه نمازگزاران مسجد الاقصی را محکوم کرد و مسئولان صهیونیست را مسئول این عملیات تحریک آمیز خواند.

ابو لیلی حملات مکرر گروه‌های تندرو بر مسجد الاقصی تحت حمایت نظامیان رژیم صهیونیستی را جزئی از سیاست‌های آن رژیم علیه این مسجد مبارک خواند و تاکید این فعالیت‌ها همانند سیاست‌های آنها علیه حرم ابراهیمی در شهر الخلیل است.

وی افزود: کابینه رژیم صهیونیستی و گروه‌های راستگرای تندرو از تحولات جاری کشورهای عربی به منظور اجرای طرح‌های یهودی سازی، تقسیم مسجد الاقصی و قرار دادن مردم در مقابل کار انجام شده سوء استفاده می‌کنند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها