امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44857
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، یک مسئول شرکت برق فلسطین گفت که سوخت لازم برای نیروگاه برق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، یک مسئول شرکت برق فلسطین گفت که سوخت لازم برای نیروگاه برق غزه تنها برای دو روز مصرف آن کافی است و این امر نیازمند تلاش نهادهای بین‌المللی برای تامین مایحتاج ضروری برای فعالیت این نیروگاه است.

«فتحی الشیخ خلیل» رئیس اداره انرژی وابسته به دولت منتخب فلسطین در غزه نیز در یک کنفرانس خبری گفت که اگر تا چند روز آینده مقادیر لازم سوخت برای فعالیت نیروگاه برق غزه فراهم نشود، این نیروگاه از فعالیت باز خواهد ماند.

وی نسبت به خطرات کمبود سوخت گازوئیل برای فعالیت تنها نیروگاه برق نوار غزه هشدار داد و گفت که این امر پیامدهای فاجعه‌باری برای بخش‌های خدماتی و انسانی به همراه خواهد داشت.

وی از مسئولان مصری خواست تا امر واردات سوخت اهدایی قطر به غزه را تسهیل نمایند زیرا در این شرایط دشوار، انتقال سوخت از مصر به غزه، نیاز ضروری و اولویت ملت فلسطین است که تحت محاصره و تنگنای شدید قرار دارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار