امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44868
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی اعلام فراخوان جشنواره «داستان نویسی» و استقبال نویسندگان از این جشنواره، مهلت دریافت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی اعلام فراخوان جشنواره «داستان نویسی» و استقبال نویسندگان از این جشنواره، مهلت دریافت آثار تا 30 مهرماه سال 92 تمدید شد.

پیش از این مهلت ارسال آثار به پنجمین دوره از جشنواره داستان نویسی و تصویرگری در حوزه ادبیات کودک، نوجوان و جوان که از سوی واحد کودک و نوجوان انتشارات علمی و فرهنگی برگزار می‌شود، 15 شهریور ماه اعلام شده بود که به دلیل استقبال متقاضیان و درخواست تمدید مهلت ارسال آثار، این زمان به مدت 45 روز دیگر تمدید شد.

گفتنی است انتشارات علمی و فرهنگی به منظور رشد و شکوفایی استعدادها در حوزه ادبیات کودک و نوجوان و جوان، این جشنواره را به صورت دوسالانه برگزار می‌کند.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند  داستان‌های خود را با موضوع آزاد اما برای رده سنی کودک، نوجوان و جوان به دبیرخانه جشنواره بفرستند. آثار ارسالی، باید خوانا، بر روی کاغذ یک رو و تایپ شده باشد.

در این فراخوان، شرایط سنی برای نویسندگان وجود ندارد و آثار ارسالی نباید قبلاً جای دیگر به چاپ رسیده باشد.

نویسندگان متقاضی حضور در این مسابقه باید به همراه آثار، مشخصات کامل نویسنده شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، محل تولد، شغل، نشانی و شماره تلفن روی کاغذی مجزا ثبت و با پست سفارشی به آدرس تهران، خیابان آفریقا، چهارراه شهید حقانی، پلاک 25، انتشارات علمی و فرهنگی، بخش مسابقه داستان‌نویسی واحد کودک، نوجوان و جوان ارسال نمایند.

گفتنی است پس از برگزاری جشنواره و انتخاب داستان های برگزیده، در ادامه آن، جشنواره تصویرگری برای داستانهای برگزیده برگزار و به نفرات برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. علاوه برآن، داستانهای برگزیده در فرآیند بررسی برای چاپ و نشر از سوی انتشارات علمی و فرهنگی قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها