امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44871
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 77
«صالح اطهری‌فرد» قاری بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص فعالیت‌های ...

«صالح اطهری‌فرد» قاری بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص فعالیت‌های این معاونت گفت: در طی یک سال فعالیت‌ معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد خدمات خوبی به فعالان قرآنی ارائه شد به عنوان مثال برخی از مؤسسات قرآنی کمک‌های مالی خوبی به منظور خرید تجهیزات و تهیه مکان مؤسسه از معاونت دریافت کردند، البته خود من این خدمات را دریافت نکرده‌ام اما اشخاصی که تسهیلات مربوطه را از معاونت دریافت کرده‌اند کاملاً رضایت داشتند.

حجت‌الاسلام محمدی یک نیروی قرآنی و همیشه همراه جامعه قرآنی است

وی حجت‌الاسلام محمدی را یک نیروی قرآنی و همراه همیشگی جامعه قرآنی دانست و گفت: حجت‌الاسلام محمدی روحیه خوبی دارد، و به نظر من همیشه با بچه‌های قرآنی همراه بوده است، البته من وی را پیش از تصدی معاونت می‌شناسم، او پیش از این هم در رادیو قرآن برخی علوم قرآنی و دروس عربی مانند صرف ونحو را تدریس می‌کرد.

حمایت از جلسات قرآن از برنامه‌های خوب معاونت ارشاد است

اطهری‌فرد برنامه حمایت از جلسات قرآن کریم را یکی از برنامه‌های خوب معاونت دانست و گفت: سال گذشته معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد همایشی برای حمایت از جلسات قرآن در مشهد برگزار کرد و طی آن قرار شد مؤسسه ویژه‌ای برای حمایت از جلسات سنتی راه‌اندازی شود، البته کار‌گروه تشکیل شده در این زمینه تا حدودی ضعیف عمل کرد.

معاونت قرآن و عترت نهادی نوپا است و بهتر است ثبات مدیریت داشته باشد

این قاری بین‌المللی قرآن کریم معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد را نهادی نوپا دانست و گفت: معاونت قرآن و عترت نهادی نو‌پا است و شاید بسیاری از برنامه‌های آن هنوز به نتیجه نرسیده است، از این رو بهتر است دولت جدید آقای محمدی که نگرشی نو در این زمینه دارد را ابقا کند، همچنین ثبات در مدیریت می‌تواند باعث به ثمر نشستن کار‌ها شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها