امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44874
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 92
شهرام کرمی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از انتشار کتاب ...

شهرام کرمی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از انتشار کتاب نمایشنامه «پوتین‌های عمو بابا و یک نمایشنامه دیگر» در صبح امروز خبر داد و گفت: این کتاب صبح امروز چاپ شد و همزمان با اجرای تئاتر «پوتین‌های عمو بابا» به کارگردانی خودم در روز سه شنبه در تئاتر شهر رونمایی می‌شود.

وی افزود: «پوتین‌های عمو بابا» اثری در حوزه دفاع مقدس و در 12 پرده نگاشته شده است و داستان خانواده‌ای است که با رفتن یکی از آنها به جبهه زندگی آنها تحت تاثیر قرار می‌گیرد. در این خانواده یکی از فرزندان به شهادت رسیده است و فرزند دیگر اسیر می‌شود و بعد از سال‌ها به نزد خانواده باز می‌گردد اما روزگار خانواده همچون گذشته نیست و در واقع این نمایش نگاهی نو به روایت مادران جنگ دارد.

این نمایشنامه نویس در باره نمایشنامه دیگر این کتاب توضیح داد: نمایشنامه روایت‌های ساده از زندگی روزمره نمایشی اپیزودیک است که به موضوعات اجتماعی و شهری می‌پردازد و مرگ، عشق، حسادت، انتظار و تردید را روایت می‌کند که در زندگی روزمره با آنها سرو کار داریم.

به گفته وی نمایشی که در تئاتر شهر بر روی صحنه آمده، کاملا وفادار به متن است.

به گزارش فارس، کتاب نمایشنامه «پوتین‌های عمو بابا و یک نمایشنامه دیگر» به قلم شهرام کرمی در 80 صفحه و با قیمت 4400 تومان در انتشارات افراز منتشر شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها