امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44879
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 110
داود فتحعلی‌بیگی دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آئینی سنتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص تامین بودجه این جشنواره اظهارداشت: ...

داود فتحعلی‌بیگی دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آئینی سنتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص تامین بودجه این جشنواره اظهارداشت: طی صحبت‌هایی را که با علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت ارشاد داشتم، وی قول مساعدت تمام و کمال به ما دادند و وعده دادند که هیچ مشکل مالی در این بخش نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: امروز نیز جلسه‌ای را در همین رابطه با معاون امور هنری خواهم داشت.

به گزارش فارس، شانزدهمین جشنواره ‌بین‌المللی تئاتر آئینی سنتی از 22 شهریور ماه آغاز خواهد شد اما از حدود دو هفته مانده به شروع آن بحران مالی گریبانگیر این جشنواره شد تا جایی که محمدحسین ناصربخت قائم مقام شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آئینی سنتی احساس نگرانی کرد و سکوتش را نسبت به کمبود بودجه شکست.

با وجود شرایط نامناسب اقتصادی و بودجه اندک حوزه تئاتر طی دو سال گذشته و در دوران معاونت هنری سابق برگزاری جشنواره‌های و برنامه‌های مناسبتی و تزئینی، برگزاری بیش از 10 مراسم افطاری و ... باعث شد تا بودجه‌ای برای انجام برنامه‌های سالیانه‌ همچون جشنواره آئینی سنتی که هر دو سال یکبار برگزار می‌شود، نماند و شانزدهمین دوره این جشنواره در یک هفته مانده به برگزاری به بحران مالی برخورد کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها