امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44883
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، در جریان درگیری خشونت‌بار در محیط اطراف دانشگاه القدس، بیش از 30 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، در جریان درگیری خشونت‌بار در محیط اطراف دانشگاه القدس، بیش از 30 دانشجو و تعدادی از کارکنان دانشگاه در اثر شلیک گاز اشک‌آور و گلوله‌های پلاستیکی توسط نظامیان صهیونیست زخمی شدند.

شاهدان عینی گفتند که گشتی‌های گارد مرزی صبح امروز در ورودی اصلی دانشگاه مستقر شده و در اقدامی تحریک‌آمیز شروع به بازرسی کارت‌های شناسایی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه کرده و تعدادی از آنها را به مدت نیم ساعت توقیف کرده و سوالاتی از آنها پرسیدند و تعدادی از این نظامیان سعی داشتند وارد محوطه دانشگاه شوند که نگهبانان دانشگاه و دیوارهای بلند آن مانع ورود آنها شد.

به گفته شاهدان، درگیری بین دانشجویان و نظامیان رژیم صهیونیستی درگرفت و نظامیان شروع به شلیک گاز اشک‌آور و گلوله‌های پلاستیکی صوتی به سمت دانشگاه کردند که در نتیجه آن تعدادی از دانشجویان و کارکنان دانشگاه مصدوم شده و 8 نفر از آنها به مرکز فوریت‌های پزشکی ابودیس انتقال داده شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها