امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44890
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 72
امیر خجسته نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: بعد از پایان ...

امیر خجسته نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: بعد از پایان تعطیلات تابستانی خانه ملت، جلسه مجمع عمومی همدان در مجلس با عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای بحث و تبادل‌نظر درباره استاندار همدان برگزار می‌شود.

وی افزود: تاکنون درباره گزینه‌های مطرح استانداری همدان تصمیمی اتخاذ نشده است اما آقای آزاد استاندار فعلی همدان یکی از گزینه‌های مطرح برای استانداری همدان است.

*چاردولی: «آزاد» نظر اکثریت نمایندگان همدان برای استانداری است

همچنین علی‌نعمت چاردولی نماینده مردم ملایر در مجلس نیز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه‌ای که پیش از تعطیلات تابستانی مجلس با وزیر کشور برای بحث درباره استاندار همدان برگزار شد، گفت: در آن جلسه نظر اکثریت نمایندگان استان همدان بر این بود با توجه به اینکه آقای آزاد استاندار فعلی همدان از حدود یکسال پیش انتخاب شده و کار خود را آغاز کرده و البته اقدامات خوبی هم در استان انجام داده است، لذا بهتر است تغییر و تحولی در استانداری همدان انجام نشود.

وی افزود: با توجه به اینکه هر تغییر و تحولی در مدیریت‌ها، موجب کُند شدن چرخ حرکت می‌شود، به همین دلیل نظر نمایندگان استان همدان در آن جلسه بر این بود که استاندار همدان تغییر نکند، چون او هم حاشیه‌ساز نبوده و هم با نمایندگان مجلس تعامل خوبی داشته است.

چاردولی با بیان اینکه در آن جلسه گزینه جدیدی برای استانداری همدان به وزیر کشور پیشنهاد نشد، گفت: برای اینکه چرخ حرکت استان همدان متوقف نشود، نظر مجمع نمایندگان همدان بر این بود که فعلاً استاندار این استان تغییر نکند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها