امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44891
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 86
لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتخاب ...

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتخاب محمدباقر قالیباف به عنوان شهردار تهران از سوی اعضای شورای اسلامی شهر گفت:‌ انتخاب آقای قالیباف نشان داد که اقبال مردمی و نمایندگان آنها به سمت جریان اصولگراست.

این نماینده مردم در خانه ملت با دفاع از مدیریت قالیباف در شهرداری تهران، گفت: مدیریت وی هوشمندانه، کارآمد و در راستای رفع مشکلات مردم بود.

افتخاری ادامه داد: البته کسی نمی‌گوید امروز در شهر مشکلی وجود ندارد، اما می‌توان گفت بسیاری از مشکلات با مدیریت صحیح آقای قالیباف حل شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین گفت: آقای قالیباف ساعات کاری فراوانی برای رفع مشکلات مردم اختصاص می‌دهند و همین باعث شده بود که در دوران مدیریت وی شاهد رفع مشکلات باشیم.

وی یکی از پایه‌های مدیریت محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران را توجه به ارزش‌های دینی و اسلامی دانست و تصریح کرد: عملکرد وی نشان می‌دهد قالیباف با نگاه دینی و ملی در راستای ارتقای فرهنگ شهری می‌کوشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها