امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44896
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 85
امیر حسین قاضی‌زاده سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره شهردار شدن مجدد ...

امیر حسین قاضی‌زاده سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره شهردار شدن مجدد قالیباف علی‌رغم سیاسی‌کاری افراطیون اصلاح‌طلب در شهرداری تهران، اظهار داشت: اتفاقات اخیر برای کسانی که با تساهل و تسامح با افراطیون تمامیت‌خواه اصلاح‌طلب رفتار می‌کردند، درس شد.

قاضی‌زاده با بیان اینکه این موضوع برای مجلس و شهرداری سابق درسی شد که بدانند وقتی اصلاح‌طلبان به قدرت رسیدند هدف‌شان عبور از همان کسانی است که به این افراد میدان داده‌اند، افزود: کسی که رقیب قالیباف در شهرداری بود، سالها با کارکرد پایین در مسند مترو حضور داشت اما امروز تا فرصت پیدا می‌کنند بلافاصله تمام آنها یادشان می‌رود و مزد حمایت و لطف قالیباف را به وی می‌دهند.

سخنگوی جبهه پایداری با انتقاد از دید ابزاری اصلاح‌طلبان به شهرداری، خاطرنشان کرد: جایگاه شهرداری اجرایی، عمرانی و خدماتی است از این رو سیاسی کردن شهرداری و شورای شهر خیانت بزرگی است.

وی درباره مدیریت جهادی قالیباف گفت: امیدواریم دوره مدیریت جدید آقای قالیباف همراه با بکارگیری نیروهای متدین‌تر،  مومن‌تر و معتدل‌تر باشد و ما شاهد رشد کارکرد فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها