امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44906
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محسن هاشمی رفسنجانی کاندیدای شهردای تهران پس از کسب رای اعتماد محمد باقر قالیباف از اعضای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محسن هاشمی رفسنجانی کاندیدای شهردای تهران پس از کسب رای اعتماد محمد باقر قالیباف از اعضای شورای شهر به عنوان شهردار جدید با حضور در جلسه علنی شورا اظهار داشت: همانطور که می‌دانید شهریور برای تهران مثل خرداد برای کشور است و همیشه در شهریور در تهران حوادثی رخ داده که آینده آن را رقم می‌زند.

وی اضافه کرد: ابتدا اجازه می‌خواهم با یاد امام راحل و شهدای انقلاب و 17 شهریور صحبت‌های خود را شروع کنم و یاد آنها را گرامی بدارم.

هاشمی رفسنجانی اضافه کرد: هر 4 سال یکبار در همین ایام برای تهران انتخاباتی برگزار می‌شود که آینده تهران رقم می‌خورد و امروز در خدمت شما بزرگان و بزرگواران فرصت یافتم تا در جلسه شورا شرکت کنم و عرض تشکر داشته باشم.

کاندیدای شهرداری تهران ادامه داد: من از ابتدا ورود به شهرداری به عنوان عضو هیئت مدیره مترو در سال 72 و 76 که مدیرعامل مترو شدم همیشه فکر می‌کردم که لازم است تهران برنامه‌های دقیقی داشته باشد و به برنامه‌های زیربنایی آن توجهی شود و در همین زمینه فعالیت‌های زیادی انجام دادم و زمان شهردار شدن قالیباف از سال 84 همکاری خود را شروع کردم و به عنوان یک پیشکسوت در این عرصه ورود پیدا کردم.

وی افزود: تقصیر خود آقای قالیباف بود که من از سال 89 که از کار اجرایی بیرون آمدم عده‌ای دور انسان را می‌گیرند و او را تحریک می‌کنند که با تجربیاتی که دارد در عرصه‌های بالای مدیریت وارد شود. من هم ورود به این عرصه را به فال نیک گرفته و در کنار آقای قالیباف به رقابت پرداختم اما باید اذعان کنم که در بعد اجرایی ایشان را به عنوان یک پیشکسوت قبول دارم.

هاشمی ادامه داد: تهران در 100 گذشته بیش از 60 شهردار را تجربه کرده که عمر متوسط هر یک از آنها 2 سال بوده و به علت همین عمر کوتاه بوده که نتوانسته برنامه‌های خود را اجرا کنند و این در حالی است که عده کمی نیز در شهرداری عمر طولانی را داشته‌اند.

وی افزود: طولانی‌ترین مدیریت شهرداری با 120 ماه به آقای قالیباف تعلق دارد و انتخاب مجدد قالیباف در این دوره رکورد او را می‌شکند و می‌تواند خدمات خود را ادامه دهد.

کاندیدای شهرداری تهران تأکید کرد: ازکسانیکه به من رای دادند تشکر می‌کنم و از کسانی که رای ندادند نیز بسیار متشکرم که باعث بالا رفتن تجربه من می‌شود من هنوز عضوی از شهرداری تهران هستم و می‌‌توانم خدمات خود را ادامه دهم.

وی در پایان خطاب به قالیباف گفت: من معروفم به ریل محور و مترو محور و همیشه آرزو داشتم که مترو در همه جای شهر گسترش یابد و این در برنامه قالیباف هم بود و امیدوارم با گسترش مترو مردم تهران بتوانند از آلودگی و ترافیک نجات پیدا کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار