امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44907
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 40
حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تحقق حماسه اقتصادی در کشور اظهار داشت: امروز ...

حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تحقق حماسه اقتصادی در کشور اظهار داشت: امروز پس از حماسه سیاسی نوبت به اجرای حماسه اقتصادی رسیده است.

وی ادامه داد: 6 ماه از سال 92 گذشته است و برای تحقق حماسه اقتصادی تنها چندماه دیگر فرصت است، مسئولان در این مدت کوتاه برای اجرای حماسه اقتصادی چه برنامه‌ای دارند.

حجت‌الاسلام گواهی خاطرنشان کرد: همه مسئولان یک تقویم جیبی داشته باشند و روزهای باقیمانده سال را ملاحظه کنند و سپس تصمیم‌گیری کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران گفت: هر اقدامی جهت پیشرفت و عدالت در جمهوری اسلامی ایران شدنی است، فضای ایران و جغرافیای آن، اجازه بهره‌برداری در تمام ابعاد را می‌دهد.

گواهی با بیان اینکه فضای اقتصادی یک شبه درست نمی‌شود، گفت: مسئولان اقتصادی باید توجه کنند و می‌توانند سنگ‌بنای یک اقتصاد مناسب را با تدبیر گذاشت.

وی افزود: کمبودها و مزیت‌های فضای اقتصادی کشور مشخص شده است و دیگر نیازی به تحقیق و بررسی در این زمینه وجود ندارد.

گواهی درباره تحریم‌ها بیان داشت: ما نمی‌توانیم از اصول خود به خاطر اهداف دشمن دست‌برداریم. دشمن جنگ را تحمیل کرد، شبیخون فرهنگی زد، ولی سودی نبرد و از آنجا که راه دیگری نداشت، دست به تحریم اقتصادی کشور زد.

وی اظهار داشت: اگر در سالیان گذشته به قابلیت‌های تولیدی کشور علاوه بر صنعت نفت توجه می‌کردیم، مطمئناً در حوزه اقتصاد، وضعیت بهتری داشتیم.

گواهی با بیان اینکه تحریم ایران اوج انزوا و نابودی دشمن بود، گفت: ما که دشمن را به این انزوا رسانیدم باید مقداری دیگر تحمل کنیم تا به اهداف خود برسیم.

وی تاکید کرد: در بعد اقتصادی باید به دور از شعار، تنگ نظری و ترس ورود کنیم. بزرگترین سرمایه کشور نیروی انسانی است و هیچ کجای دنیا نیروهای ایرانی را ندارد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها