امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44908
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدباقر قالیباف امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران  با گرامی‌داشت خاطره 17 شهریور گفت: همین فرصتی که امروز ما ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدباقر قالیباف امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران  با گرامی‌داشت خاطره 17 شهریور گفت: همین فرصتی که امروز ما گرم و صمیمی کنار هم نشسته‌ایم و برای سرنوشت خود تصمیم می‌گیریم به برکت امام (ره) و شهدا و نتیجه تلاش مردم شریف و متدین شهر و کشور است.

وی افزود: از همه اعضای شورای چهارم شهر تهران تشکر می‌کنم که خداوند به دست آنان امروز دوباره این توفیق را نصیب من کرد که در خدمت مردم تهران باشم و این را یک نعمت بزرگ برای خود می‌دانم.

قالیباف ادامه داد: من آنطور که پیش از رأی‌گیری هم گفتم معتقدم با تلاش و کار صادقانه و مجاهدانه و به دور از حب و بغض و رفتارهای سیاسی باید شکر نعمت را به جا آورم و با یک نگاه بلند به همت شما عزیزان و مردم عزیزی که شما را انتخاب کردند تا امروز به من اعتماد کنید و مرا به عنوان خدمتگزار مردم و شهر انتخاب کردید امیدوارم بتوانم شکر نعمت را به جا آورم.

شهردار تهران اضافه کرد: از برادر عزیزم آقای محسن هاشمی هم ممنونم ایشان از همکاران خوب من در شهرداری طی 8 سال گذشته بوده‌اند و تا امروز هم همکار من هستند روزی که ما برنامه‌های خود را ارائه می‌دادیم من به آقای هاشمی گفتم ممکن است من از اینجا بروم اما شما در شهرداری ماندگار هستید.

قالیباف افزود: من پیش از رأ‌ی‌گیری هم گفتم که دست یکایک عزیزانی را که به من رأی ندهند می‌بوسم که این بار عظیم را از دوش من برمی‌دارند و به آقای هاشمی هم گفتم اگر من توفیق خدمت دوباره بیابم حتماً در خدمت شما هستیم و از تجربیاتتان استفاده می‌کنیم.

وی تأکید کرد: آقای هاشمی می‌داند که در این مدت رقابت کوچکترین خللی به دوستی ما وارد نشده و ایشان وقتی می‌خواست نامزد شود بزرگواری کرد و از من اجازه گرفت و گفت اگر بگویی نیا من نمی‌آیم اما مطمئن باشید همه کسانی که بتوانند به توسعه و پیشرفت شهر کمک کنند من در خدمتشان هستم.

قالیباف درباره رابطه دولت و شهرداری نیز گفت: با جلساتی که با برادر عزیزم رئیس جمهور محترم جناب آقای روحانی داشته‌ام با اطمینان می‌گویم حتماً پیوندی گرم و صمیمی بین دولت و شهرداری برقرار خواهد بود و چالش‌های گذشته را نخواهیم داشت و بسیار قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت.

وی اذعان داشت: من نمی‌خواهم به گذشته برگردم و بگویم در تنش‌های بین دولت و شهرداری چه کسی مقصر بود اما واقعیت این است که نقصی وجود داشت که انشاءالله برطرف شود.

شهردار تهران تصریح کرد: هر رقابتی که برای تصدی پست شهرداری وجود داشت همین لحظه تمام شده و من خادم همه شما هستم همه دوستان گواهی می‌دهند که من در بین اصلاح‌طلبان و همچنین اصولگرایان شورا دوستانی صمیمی با قدمت بیش از دو، سه دهه دارم و همه شما برای من عزیز هستید و خدا مرا نیامرزد اگر بخواهم در اداره شهر سلیقه سیاسی به کار گیرم.

شهردار تهران تأکید کرد: هدف خدمت است و انشاءالله در خدمت آقای مسجد جامعی بتوانیم خدمتگزار مردم باشیم مثل 8 سال گذشته که من نزد برادر بزرگوارم آقای چمران تلمض کردم و انصافاً ایشان در شرایط سخت برای شهر پدری و صبوری کردند و خون دلها خوردند که از ایشان تشکر می‌کنم و خسته نباشید می‌گویم.

وی ادامه داد: مطمئنم آقای مسجد جامعی هم بزرگی خواهند کرد و سنگ صبور ما خواهند بود و انشاءالله همه دست به دست هم می‌دهیم و کارنامه بلند امام (ره) و رهبری و شهدا را پیش می‌بریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها