امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44919
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مستند «سلسبیل» که قرار است زندگی آیت الله مرعشی  نجفی را به تصویر بکشد،این روزها  در مرحله پیش تولید است و  مهدی اسدی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مستند «سلسبیل» که قرار است زندگی آیت الله مرعشی  نجفی را به تصویر بکشد،این روزها  در مرحله پیش تولید است و  مهدی اسدی آن را جلوی دوربین خواهد برد.

طرح اولیه این مستند پس از مدت‌ها سرگردانی بین نهادهای مختلف که هر کدام به دلایلی تولید  آن را خارج از توان خود می دیدند،سرانجام  به کتابخانه آیت الله مرعشی نجفی در قم رسید که در آنجا توسط بیت ایشان تایید و قرار شد با تامین بودجه توسط این کتابخانه، «سلسبیل» وارد چرخه تولید شود.

در «سلسبیل» زندگی نامه آیت الله مرعشی نجفی از زمان طفولیت تا حضور ایشان در نجف و سپس بازگشت ایشان به قم و تاسیس کتابخانه بزرگ ایشان وعشق و علاقه آیت الله مرعشی نجفی به کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرد و بخشهایی از زندگی ایشان نیز در این مستند بازسازی خواهد شد.

مهدی اسدی که بازیگر سالهای دور سینمای ایران است، تاکنون در کارنامه خود مستند هایی چون برادرم روح الله،هومیان ،حسین شهید و نیایش در مسیر زمان را دارد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها