امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44934
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 51
سیدامیرحسین قاضی‌زاده سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره شهردار شدن مجدد ...

سیدامیرحسین قاضی‌زاده سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره شهردار شدن مجدد قالیباف علی‌رغم سیاسی‌کاری اصلاح‌طلبان، اظهار داشت: اتفاقات اخیر برای کسانی که با تساهل و تسامح با افراطیون تمامیت‌خواه اصلاح‌طلب رفتار می‌کردند، درس شد.

قاضی‌زاده افزود: کسی که رقیب قالیباف در شهرداری بود، سالها با کارکرد پایین در مسند مترو حضور داشت اما امروز تا فرصت پیدا کردند بلافاصله تمام سوابق یادشان رفت و مزد لطف قالیباف در حق خود را را با تخریب وی دادند.

سخنگوی جبهه پایداری با انتقاد از دید ابزاری اصلاح‌طلبان به شهرداری، خاطرنشان کرد: جایگاه شهرداری اجرایی، عمرانی و خدماتی است از این رو سیاسی کردن شهرداری و شورای شهر خیانت بزرگی است.

وی درباره مدیریت جهادی قالیباف گفت: امیدواریم دوره مدیریت جدید آقای قالیباف همراه با بکارگیری نیروهای مومن‌تر و معتدل‌تر باشد و ما شاهد رشد کارکرد فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها