امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44936
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 31
حبیب‌الله بوربور قائم‌مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی درگفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در مورد ...

حبیب‌الله بوربور قائم‌مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی درگفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در مورد انتخاب مجدد قالیباف برای شهرداری تهران گفت: رای‌گیری برای انتخاب شهردار در شورای اسلامی شهر تهران شرایط حساسی را بوجود آورد به گونه‌ای که یک رای ممتنع نیز سبب تغییر در این رای‌گیری می‌شد. بنابراین این شرایط حساس موقعیت را برای آقای قالیباف نیز هم حساس و هم آماده خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورای اسلامی شهر تهران باید با دید همکاری به آقای قالیباف نگاه کنند، خاطرنشان کرد: اگر اصلاح‌طلبانی که به آقای قالیباف رای نداده‌اند طوری برخورد کنند که شهردار نتواند کاری از پیش ببرد شهر متضرر خواهد شد بنابراین باید به شهردار اصولگرا کمک کرد.

قائم‌مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: آقای قالیباف کمربند خود را محکم بسته تا همچون گذشته ایثار و تلاش شبانه‌روزی برای تهران انجام دهد و همه باید به شهردار کمک کنند.

بوربور در پایان خاطرنشان کرد: البته با مدیریتی که در رئیس شورا یعنی آقای مسجدجامعی وجود دارد احتمالا شورا با شهردار همکاری لازم را داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار