امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4496
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 175
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایپانیوز، سعید مدنی از ادامه تولید محصولات سایپا خبر داد و افزود: صنعت خودرو در سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایپانیوز، سعید مدنی از ادامه تولید محصولات سایپا خبر داد و افزود: صنعت خودرو در سال 91 با مشکلات بسیاری روبرو شد که در روند تولید تاثیر منفی داشت، ولی با برنامه ریزی و سعی و تلاش همه دست اندرکاران توانستیم تا حد قابل توجهی بر مشکلات پیروز شویم.

وی گفت: نوسان قیمت ارز و افزایش چند برابری مواد اولیه در سال گذشته موجب شد که قیمت تمام شده محصولات افزایش یابد که این امر باعث نارضایتی مصرف کننده و ضرر و زیان خودروسازان شد.

مدنی تصریح کرد: در حال حاضر ما به دنبال سود نیستیم، بلکه هدف اصلی ما در برهه حساس کنونی حفظ اشتغال است که در این راستا از هیچ سعی و تلاشی دریغ نخواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: علی‌رغم تمام مشکلاتی که بر سر راه تولید قرار گرفته است و با توجه به اینکه از نظر نقدینگی در مضیقه هستیم و هنوز تسهیلاتی از سوی بانکها به ما پرداخت نشده و حدود سه ماه است به جهت بحث قیمت گذاری فروشمان متوقف شده است، ولی با تمام توان به تولید خود ادامه خواهیم داد.

وی افزود: با مشخص شدن قیمت، رونق به بازار خودرو بازخواهد گشت و مطمئناً بخشی از مشکلات تأمین نقدینگی با فروش خودرو حل خواهد شد، ولی این انتظار از بانک مرکزی می‌رود که وظایف خود در قبال تولید ملی را فراموش نکند و همچون دیگر کشورها، در برهه حساس کنونی در کمک به صنعت خودرو کشور دریغ نکند.

وی در خصوص قیمت گذاری شورای رقابت گفت: ما مشکلی با قیمت گذاری شورای رقابت نداریم، ولی این انتظار را داریم که در بحث قیمت گذاری تمام زوایا، هزینه های مالی و واقعیت های تولید در نظر گرفته شود و امیدواریم این موضوع هرچه سریعتر حل شود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها