امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44960
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 92
رضا حاجی آبادی مدیر انتشارات هزاره ققنوس در گفت‌گو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار 9 مجموعه کتاب جدید توسط این انتشارات داد و گفت: «نفخه ...

رضا حاجی آبادی مدیر انتشارات هزاره ققنوس در گفت‌گو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار 9 مجموعه کتاب جدید توسط این انتشارات داد و گفت: «نفخه فردوس» مجموعه شعر آیینی و دفاع مقدسی سارا جلوداریان، «شاعری با دفتری از گلوله‌های خیس» سروده اعظم رمضانی، «اختلالات یک کروموزوم» سروده محمد مبلغ‌الاسلام با موضوع بمباران شیمیایی و جنگ، از جمله کتاب‌های شعر در دست انتشار انتشارات هزاره ققنوس است.

وی همچنین از کتاب‌های «نشانه‌شناسی موسیقی تعزیه» نوشته صادق رشیدی، «غوغای عشق باران» سروده مهدی درویش‌پور، «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» مجموعه ترانه‌‌های سامی تحصیلدار  و «دریا در استکان من» سروده طاهر خان‌جانی به عنوان دیگر کتاب‌های در دست انتشار این انتشارات نام برد و اظهار داشت: علاوه بر این کتاب‌ها، دو کتاب جدید درباره مناطق آزاد تجاری هم از دیگر کتاب‌های جدیدمان است که «مناطق آزاد ایران» نوشته علیرضا بهمنی و «هزار نکته در مناطق آزاد» که به تشریح جزییات قانونی فعالیت در این مناطق می‌پردازد، نام این دو کتاب است.

این ناشر همچنین خبر از تجدید چاپ تعدادی از کتاب‌های این نشر داد و افزود: کتاب‌ «من مجنون» نوشته زهره جلالی به چاپ دوم و کتاب «تبیین حکومت دینی» به تازگی به چاپ سوم رسیده است.

حاجی آبادی انتشار چاپ سوم کتاب سارا جلوداریان با نام «خاطرات مشترک» که شامل غزل و شعر سپید می‌شود و چاپ دوم اشعار میثم رنجبر با نام «دندان درد» را از دیگر تازه‌های این نشر خواند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار