امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44976
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
احمد نجابت عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به انتخاب مجدد ...

احمد نجابت عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به انتخاب مجدد قالیباف به عنوان شهردار تهران، گفت: اصلاح‌طلبان در شورای شهر در راستای انتخاب شهردار تهران با معرفی محسن هاشمی عضو ردصلاحیت شده انتخابات شورای شهر از سوی نمایندگان مجلس به عنوان گزینه نهایی‌، از یک سو به لجبازی سیاسی با مجلس پرداختند و از سوی دیگر با توجه به اینکه ترکان مشاور روحانی از انتخاب مجدد قالیباف حمایت کرده بود، ثابت کردند که حتی تفکرات اعتدالی روحانی را نیز قبول ندارند.

 وی به تلاش‌های پشت پرده و شبانه‌روزی اصلاح‌طلبان در چند روز گذشته برای شهردار شدن محسن هاشمی اشاره کرد و افزود: اصلاح طلبان در چند روز گذشته تلاش‌های زیادی را انجام دادند تا بتوانند گزینه خود را به عنوان شهرداری تهران انتخاب کنند اما اصولگرایان ثابت کردند، هر زمانی که متحد شوند با اقبال عمومی روبرو خواهند شد و اصلاح‌طلبان شکست می خورند.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری در خصوص مدیریت جهادی خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم در شورای شهر تهران به مدیریت جهادی رای دادند و سابقه درخشان قالیباف با توجه به مدیریت جهادی در گذشته باعث شد که وی بار دیگر به ساختمان «بهشت» راه یابد.

نجابت با بیان اینکه اصلاح‌طلبان تنها مدعی حمایت از خواسته‌های مردم هستند، افزود: آنها به نتیجه نظرسنجی‌هایی که نشان می داد بیش از 65 درصد مردم تهران خواهان ادامه حضور قالیباف در شهرداری هستند، دهن‌کجی کرده و در نهایت محسن هاشمی را به عنوان گزینه نهایی اصلاح‌طلبان معرفی نمودند.

وی در پایان کار شهرداری تهران را سخت و طاقت‌فرسا ارزیابی کرد و اظهار داشت‌: اداره کردن تهران که یک شهر 12 میلیون نفری است، از برخی وزاتخانه‌ها هم سنگین‌تر است که امیدوارم قالیباف در این راه موفق باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها