امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45002
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 60
«غفور جهانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: ساخت برنامه‌هایی که موجب ارتباط موثر ورزشکاران پیشکسوت و جوانان می‌شود ضرورت ...

«غفور جهانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: ساخت برنامه‌هایی که موجب ارتباط موثر ورزشکاران پیشکسوت و جوانان می‌شود ضرورت دارد.

وی یادآور شد: امروز نیازمند آنیم که تجربیات پیشکسوتان را در اختیار ورزشکاران جوان قرار دهیم و تلویزیون می‌تواند پل ارتباطی موثری در این راه باشد.

این بازیکن پیشکسوت فوتبال ایران اظهار امیدواری کرد که فرصت بیشتری برای دیده شدن پیشکسوتان در تلویزیون از طریق ساخت برنامه‌های متعددی همچون روزی روزگاری فراهم شده و این برنامه نیز تداوم داشته باشد.

وی افزود: برنامه روزی روزگاری می‌تواند پلی ارتباطی میان ورزشکاران نسل قدیم و علاقه‌مندان ورود به عرصه ورزش حرفه‌ای باشد.

جهانی ادامه داد: شاید مدت یک برنامه تلویزیونی به گونه‌ای نباشد که بتوان از همه فراز و نشیب‌های دوران ورزشی برای مخاطبان و علاقه‌مندان سخن گفت اما با توجه به فقدان ارتباط موثر میان ورزشکاران پیشکسوت و مردم از طریق تلویزیون، آغاز این پل ارتباطی اتفاق خوبی است.

وی گفت: برنامه روزی روزگاری می تواند تاثیر بسزایی در عرصه ورزش و بخصوص فوتبال ما داشته باشد و مقایسه شرایط گذشته ورزشکاران با امروز خود نکاتی را برای علاقه مندان و مخاطبان به همراه خواهد داشت.

این فوتبالیست پیشکسوت ادامه داد: بسیاری از جوانان پیشکسوتان فوتبال کشور را نمی شناسند و ساخت و پخش برنامه‌هایی مانند روزی روزگاری می تواند به این شناخت کمک کند.
 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار