امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45003
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 68
محمد رحیم احمد‌وند رئیس سازمان خصوصی‌سازی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین اقدامات انجام ...

محمد رحیم احمد‌وند رئیس سازمان خصوصی‌سازی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین اقدامات انجام شده درباره جلسات هیئت واگذاری گفت: این جلسات پیش از این روزهای شنبه برگزار می‌شد که در این خصوص پس از هماهنگی با وزیر اقتصاد این جلسات مجددا برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: هماهنگی‌ لازم و گزارش کار مربوط به اقدامات انجام شده درباره سهام عدالت به وزیر امور اقتصاد و دارایی ارائه شده و پس از نهایی شدن نظرات، سازوکار معاملات آن به طور رسمی اعلام خواهد شد.

احمد‌وند همچنین درباره تکلیف سهام عدالت افراد تازه متولد شده بعد از توزیع سهام عدالت نیز گفت: فعلا بنایی برای ارائه سهام عدالت به افراد جدید و تازه متولد شده نداریم و باید اطلاعات افرادی که تاکنون سهام عدالت دریافت کرده‌اند، به روز شود.

معاون وزیر اقتصاد افزود: در این میان امکان دارد افرادی هم از دنیا رفته باشند که اطلاعات این دسته از افراد نیز در حال به روز رسانی است.

به گزارش فارس رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره ساز و کار اجرایی واگذاری سهام عدالت به طور مستقیم به مردم گفته بود، در این باره فرهنگ‌سازی‌های لازم و بستر سازی‌ برای معرفی این سهام به مردم انجام خواهد شد.

وی همچنین تأکید کرد: ارزش سهام عدالت پس از ورود به بورس مشخص خواهد شد، بنابراین مردم نباید این سهام را خرید و فروش کنند.

احمد‌وند ارزش سهام عدالت را بالاتر از این ارقام دانست و تأکید کرده بود که مردم نباید در روند معاملات این سهام عجله کرده و یا آن را بفروشند.

وی همچنین در توصیه‌ای به مردم تصریح کرد: این سهام به عنوان دارایی با ارزش در اختیار مردم قرار گرفته و نباید در فروش آن عجله شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها