امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45014
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه نشست تعدادی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه نشست تعدادی از پزشکان که پیرامون راهکارهای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس تشکیل شده بود با اشاره به تحولات سوریه، اظهار داشت: کشورهایی که به عنوان شرکای آمریکا پول، امکانات و پایگاه در اختیار مهاجمان قرار می‌دهند در تیررس سوریه قرار دارند و پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که هیچ چیز نمی‌تواند مانع مقابله به مثل سوریه شود.

وی تصریح کرد: اطلاعات آشکار با صراحت می‌گوید سوریه، متوجه عملیات‌های فریب دشمن است، لذا هر اقدام نظامی از سوی آمریکا را عملی فراگیر تلقی می‌کند و بر این اساس آتش را با آتش و آفند را با آفند متحرک و گسترده پاسخ خواهند داد.

جزایری در پایان با تقبیح اقدامات خودسرانه و جنگ‌افروزانه آمریکایی‌ها و در مقابل شکل‌گیری یک جبهه گسترده ضد جنگ در جهان گفت: جامعه جهانی به سوریه حق می‌دهد در دفاع از خود به طور فراگیر با دشمنان و متجاوزین برخورد قهرآمیز کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار