امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۰۴:۵۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4504
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی این بازدید شرکت‌کنندگان ضمن حضور در تالار معاملات بورس کالای ایران از نزدیک با نحوه انجام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی این بازدید شرکت‌کنندگان ضمن حضور در تالار معاملات بورس کالای ایران از نزدیک با نحوه انجام معاملات و فرآیند کشف قیمت کالاهای پذیرش شده در این بورس آشنا شدند.

بر اساس این گزارش، کارشناسان و متخصصان مالی اسلامی بازدیدکننده از بورس کالای ایران ضمن ابراز خرسندی از کارکرد ابزارهای مالی اسلامی نوین در بورس کالای ایران به عنوان یکی از ارکان اقتصاد ملی، در خصوص ابعاد شرعی و اسلامی انواع معاملات در بورس کالای ایران اطلاعات جامعی کسب کردند.

این گزارش حاکی است هیأت مذکور متشکل از کارشناسان، مدیران و پژوهشگران از مرکز مطالعات مالی اسلامی استرالیا، بانک اسلامی بنگلادش، دانشگاه اندونزی، بانک مرکزی افغانستان، مرکز مطالعات مالی اسلامی مالزی، بانک مرکزی عمان، دانشگاه خارطوم سودان، بورس اوراق بهادار خارطوم و بخش اقتصادی سفارت استرالیا بودند.

این گزارش حاکی است در پنجمین دوره بین‌المللی بازار سرمایـه اسلامی که با همکاری بانک توسعه اسلامی (IDB)برگزار می شود، دستاورد های علمی، تحقیقاتی و عملیاتی بازار سرمایه ایران، به ویژه در حوزه مباحث مالی اسلامی به حاضران ارائه خواهد شد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها