امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45042
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 72
موسی احمدی نماینده مردم دیر، کنگان،‌جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

موسی احمدی نماینده مردم دیر، کنگان،‌جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: جلسه مجمع نمایندگان استان بوشهر با عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به منظور بحث و تبادل‌نظر درباره انتخاب استاندار بوشهر یکشنبه 31 شهریورماه بعد از پایان تعطیلات تابستانی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این جلسه گزینه‌های مجمع نمایندگان بوشهر برای استانداری به وزیر کشور معرفی می‌شوند، از اعلام گزینه‌های پیشنهادی استانداری بوشهر خودداری کرد و گفت: گزینه های مورد نظر نمایندگان استان برای استانداری بوشهر در جلسه شورای هماهنگی استان نیز به بحث گذاشته می‌شود و تصمیم‌گیری نهایی در این زمینه و اعلام گزینه‌ها به وزیر کشور در جلسه شورای هماهنگی استان اتخاذ خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه گزینه‌های پیشنهادی نمایندگان استان از میان افراد بومی و غیربومی انتخاب شدند، خاطرنشان کرد: جلسه شورای هماهنگی استان در زمینه انتخاب گزینه‌های نهایی برای استانداری بوشهر برای معرفی به وزارت کشور در روزهای آتی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها