امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45044
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ اعلام کرد: به منظور رفاه حال بازنشستگان کشوری و با توجه به توافق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ اعلام کرد: به منظور رفاه حال بازنشستگان کشوری و با توجه به توافق صورت گرفته با صندوق بازنشستگی کشوری، بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به سامانه اطلاع رسانی بیمه طلایی بستری درمان بازنشستگان در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir اسامی و مشخصات خود و افراد تحت تکفل را رویت نمایند و در صورت صحت اسامی آن را چاپ نموده و بعنوان کارت بیمه طلایی نزد خود نگهداری کرده و از مراجعه به شرکت آتیه سازان حافظ خودداری نمایند.

وی ادامه داد: فقط لازم است افرادی به شعب این شرکت مراجعه نمایند که تغییراتی در افراد تحت تکفل آنها صورت پذیرفته است که این تغییرات در سامانه ثبت نگردیده است.

مقصودی افزود: این افراد تا تاریخ یک آذر 92 مهلت دارند تا با مراجعه به شعب و پس از ارائه مستندات نسبت به اعمال تغییرات اقدام نموده و پس از آن می توانند کارت بیمه طلایی درمان را دریافت نمایند.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها