امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45064
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «سامی ابوزهری» گفت آنچه که درباره جنبش تمرد در نوار غزه گفته می‌شود، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «سامی ابوزهری» گفت آنچه که درباره جنبش تمرد در نوار غزه گفته می‌شود، توهم و تلاشی بی‌نتیجه برای منزوی کردن حماس و شکستن ابهت مقاومت است.

وی اظهار داشت: آنچه در غزه وجود دارد، ملتی است که برنامه آزادی‌سازی سرزمین فلسطین را دارد، در غزه دولتی است که به دنبال ارائه خدمت به مردم است و طرح مقاومت را دارد و وضعیت غزه نیز همانند هیچ کشور دیگری نیست و آنچه درباره تظاهرات‌ها در گوشه و کنار غزه گفته می‌شود، صحت ندارد.

وی افزود که هیچ چیزی به نام جنبش تمرد در غزه وجود ندارد و برخی طرف‌ها در داخل جنبش فتح سعی دارند با این قبیل تبلیغات بار دیگر هرج و مرج و ناامنی در غزه ایجاد کنند و در سایه اتحاد ملت فلسطین درباره طرح مقاومت، این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد و ملت ما هرگز بازگشت دوباره ناامنی را نمی‌پذیرد.

ابوزهری در بخش دیگری از اظهاراتش تاکید کرد که تلاش‌های آشتی شکست نخورده است اما یک طرفی هست که نمی‌تواند توافقات آشتی را اجرایی نماید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها