امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45104
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۱
تعداد بازدید: 80
جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: عزل رئیس دانشگاه آزاد باید بر ...

جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: عزل رئیس دانشگاه آزاد باید بر اساس روال قانونی صورت بگیرد به این صورت که جلسه هیئت امنا تشکیل و در این مورد تصمیم گرفته ‌شود ولی تاکنون جلسه‌ هیئت امنای دانشگاه آزاد در این زمینه تشکیل نشده است.

وی افزود: اینگونه نیست که با امضای یک صورت جلسه رئیس دانشگاه آزاد را بتوان عزل کرد و چنین موردی نیز اتفاق نیفتاده است که صورت جلسه‌ای امضا شود.

توفیقی گفت: این خبر را تکذیب می‌کنم که با امضای یک صورتجلسه رئیس دانشگاه آزاد عزل شده است زیرا چنین چیزی ممکن نیست و عزل رئیس دانشگاه آزاد از اختیارات هیئت امناست.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برنامه‌ای برای تغییر رئیس دانشگاه آزاد وجود دارد یا خیر، گفت: من در این مورد اطلاعی ندارم و مسئولیتش نیز با من نیست.

به گفته توفیقی مسئولیت عزل رئیس دانشگاه آزاد به عهده هیئت امنای دانشگاه آزاد است و از طریق تصمیم‌گیری در جلسات هیئت امنا صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار