امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 45117
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الرساله، یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در رام الله اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الرساله، یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در رام الله اعلام کرد: اقدام تشکیلات خودگردان در سرکوب راهپیمایی های مردمی که در اعلام مخالفت با مذاکرات سازش برگزار می شود به طور غیرمستقیم به اسرائیل در گسترش سیطره کامل خود بر حق فلسطینیان کمک می کند.

الطویل در اظهاراتی تلویزیونی افزود: تشکیلات خودگردان از طریق سرکوب راهپیمایی مخالفان مذاکرات سازش و با به زندان افکندن آنها این پیام را می رسانند که مذاکره تنها گزینه است.

مسئول حماس با اشاره به اینکه همه شهروندان فلسطینی حق دارند حقوق و اصول خود را بیان کنند تاکید کرد: با توجه به اقدامات مستمر اسرائیل در نقض حقوق فلسطینیان و حملات نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین در سرکوب تظاهرات مخالفان گفتگو، یاس و ناامیدی این روزها سراسر منطقه کرانه باختری  را فرا گرفته است.

صدها تن از نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان دیروز با حمله به راهپیمایی مردمی در اعلام مخالفت با مذاکرات سازش در رام الله اقدام به متفرق کردن تظاهرات کنندگان کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها